Przygotuj się na WIOSNĘ! – Wyzwanie blogowe

Wiosna się zbliża, potwierdzone info! Już za kilka dni w naszych kalendarzach zakwitnie wiosna. Co zrobić aby wejść w Wiosnę z dobrym samopoczuciem i z wspaniałą dawką dobrego humoru? Zapraszam na wyzwanie – Przygotuj się na Wiosnę!

Zasady i cel wyzwania

Zapraszam wszystkich na 7 dniowe wyzwanie pt. Przygotuj się na Wiosnę! (#przygotujsienawiosne), którego celem jest poczucie wiosny i poprawa samopoczucia w tym przejściowym okresie. Wyzwanie startuje 13.03.2017 i będzie trwało 7 dni.

Codziennie, w trakcie trwania wyzwania, będę publikować na blogu jedno proste zadanie do wykonania. Nie bójcie się, stopień skomplikowania zadań będzie raczej na poziomie „popatrz przez okno” niż „przebiegnij 1 km wsłuchując się w śpiew ptaków i zauważając rosnące po drodze kwiaty”

Jeśli chcesz:

  • poczuć wiosnę już teraz!
  • podnieść swoje samopoczucie
  • cieszyć się nadchodzącą pobudką natury
  • zrobić coś dla siebie

to jesteś we właściwym miejscu o właściwiej porze

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i dołączyć do wspaniałego grona ucieszonych wiosną ludzi, musisz jedynie:

  1. Powiadomić mnie o tym w komentarzu i wrzucić link do Twojego bloga/instagrama/facebooka – bardzo chętnie go zobaczę i skomentuję
  2. Publikując zdjęcia związane z zadaniami wyzwania „Przygotuj się na Wiosnę!” w mediach społecznościowych, użyj hashtag`u #PRZYGOTUJSIENAWIOSNE .
  3. Będzie wspaniale jeśli zechcesz podzielić się informacją o wyzwaniu z innymi

Przygotuj się na Wiosnę ze mną!

Każdego dnia w osobnych postach blogowych, będziesz otrzymywać nie tylko zadanie do wykonania ale również inspiracje – jak te zadanie wykonać. Udowodnię Ci że żadne z czekających Cię zadań nie będą w żaden sposób uciążliwe ani trudne. Czeka Cię niezwykła podróż do Wiosny! Nie tylko tej na zewnątrz ale i tej w Twoim wnętrzu

Do usłyszenia 13.03.2017r. (pon)   w pierwszym zadaniu do wykonania!

 

21 comments
0 likes
Prev post: Spacer po lesie i jego korzyściNext post: Przygotuj się na WIOSNĘ! – Dzień 1

Related posts

  • Och, jak mi się podoba ten minicykl I Twój blog mi się podoba tak w ogóle. Muszę tu pobuszować później, bo jest bardzo pozytywnie. Mam nadzieję, że spóźniona mogę sobie do niego dołączyć w cichości serca. Zaczynam natychmiast.

    • Dziękujęęę! A wyzwanie nigdy się nie przeterminuje no chyba że na jesień

Jestem Wioletta. Uwielbiam kreatywnie spędzać czas, uważam jest to niezwykła rozrywka dla duszy. Dlatego chcę Cię zarazić tym kreatywnym szaleństwem. Witaj na moim blogu! Więcej o mnie...

Darmowy kurs online
Zapisy tylko do30 listopada 2017
12 days to go.
Kategorie
Najpopularniejsze posty
Najnowsze posty
Listopad 2017
P W Ś C P S N
« Paź    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930