Masz dziś gorszy dzień?

Poprawna optymistka to blog pełen pozytywnych myśli, historii i sposobów które pomogą Ci rozchmurzyć dzień. 

Cieszę się że tutaj jesteś!

Cześć na imię mi Wioletta i miło mi Cię gościć na moim pozytywnie zakręconym blogu  Jestem prostą kobietą, pochodzę z małego lecz urokliwego miasteczka na Śląsku. Kocham piesze wędrówki, góry i śpiew ptaków.

Marzę o małym domku na wsi z ogromnym ogrodem w którym mogłabym stworzyć swoje mini ranczo – kurki, kózki, krówka, króliczki, owieczki, alpaki i być może nietoperze. Ranczo w którym każde zwierze dożyłoby wesołej starości.

Moja przyjaźń z blogowaniem trwa nieprzerwanie od 10 lat. Na początku był to zamknięty już blog scrapbookingowy na którym pokazywałam wyłącznie moje kreatywne projekty. Jednak po jakimś czasie taka forma blogowania przestała mnie cieszyć i chciałam dać ludziom z siebie coś więcej niż zdjęcia moich kreatywnych dzieł. Tak powstał pomysł na poprawną optymistkę.  

Blog ten ma poprawiać humor w pochmurne dni oraz pozytywnie inspirować do kreatywnego działania. 

Jestem osobą która ma swój świat zamknięty w bańce i chcę się nim z Wami podzielić. Dlatego na moim blogu znajdziecie między innymi kreatywne inspiracje, brushlettering, project life, oraz wiele innych tematów związanych z moim pozytywnym lifestylem. Znajdziesz tutaj również wpisy w których postaram się zawrzeć wszystko co pozytywnego w mojej duszy gra oraz historie z życia wzięte.
Jako iż jestem grafikiem, nie zabraknie także freebies`ów

Wpisy z których jestem szczególnie dumna:

Spójny wizualnie blog

Każdy blog potrzebuje czegoś co go wyróżni i czegoś co sprawi że będzie się na niego wchodzić chętnie
i z uśmiechem na twarzy. Dziś przedstawię Ci podstawowe zasady które pozwolą Ci stworzyć spójny wizualnie blog…

3 sposoby na brak weny

Brak weny może dopaść każdego, nie ważne czy zajmuje się malowaniem, rękodziełem czy prowadzeniem bloga. Dlatego zapraszam na wpis
w którym pokażę Ci moje 3 sposoby na brak weny!

Opieka nad królikiem nie jest łatwa

Dokładnie 6 lat temu adoptowałam Kasztanka, nie sądziłam wtedy że opieka nad królikiem jest trudna. Postanowiłam więc napisać ten tekst, dla wszystkich którzy sądzą że królik jest łatwym w utrzymaniu zwierzęciem a wiedzę o żywieniu i opiece czerpią ze sklepów…

Jak zacząć Project Life?

Project Life jest bardzo popularny na całym świecie. Jednak jeśli jesteś jedną z tych osób które chcą a nie wiedzą jak zacząć Project Life, to ten wpis powstał właśnie dla Ciebie!